JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

0

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dla sportowców z monitoringiem tętna. Słuchawki sportowe z pulsometrem JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to doskonały wybór dla tych, którzy chcą trenować jak najintensywniej, z zachowaniem pełnej kontroli i ostrożności.

Słuchawki zapewniają ulubioną, energetyczną muzykę i śledzenie tętna podczas treningu wytrzymałościowego, a wszystko to zamknięte w słuchawce dokanałowej. Dzięki Under Armour Record, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, można wyświetlać analizy podczas treningu i śledzić swoją wydajność w jego trakcie.

Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można, po jego dotknięciu, na żądanie usłyszeć aktualizacje pulsu. To rozwiązanie idealne do biegania, jeżdżenia na rowerze, wioślarstwa i wszelkich treningów typu kardio. Słuchawki posiadają legendarny dźwięk sygnowany przez markę JBL z technologią Pure Bass i zapewniają inspirację i motywację do ukończenia treningu. Są też odporne na pot – posiadają klasę wodoszczelności IPX5 oraz zaawansowaną powłokę w technologii nano.

Wbudowany pulsometr to wygodna, komfortowa technologia słuchawek dokanałowych rozwijana przez ekspertów i testowana przez sportowców. Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można otrzymywać aktualizacje pulsu na żądanie i zoptymalizować swój trening wytrzymałościowy, aby osiągać założone cele.

Technologia TwistLock to znak firmowy, a także zastrzeżona, dopasowana konstrukcja dla sportowców w jednym. Użytkownik cieszy się najwygodniejszym dopasowaniem słuchawki do swojego ucha. Wystarczy ją włożyć do ucha i przekręcić by zablokować, a to daje gwarancję niewypadania oraz komfort użytkowania. W zestawie znajdują się nakładki w rozmiarze 5, 6, 7 i 8. Ponadto słuchawki cechują się wyjątkową wytrzymałością. Stworzone są ze specjalnych wytrzymałych materiałów i testowane przez sportowców. Te słuchawki zostały skonstruowane, aby wytrzymać nawet najintensywniejszy trening.

Słuchawki synchronizują się też z opaską UA Band. Wystarczy rozpocząć trening z opaską UA Band, a aktualizacja pulsu widoczna jest na nadgarstku.

Wydajna bateria pozwala słuchawkom działać przez równowartość tygodnia treningów, przy sesjach trwających łącznie do pięciu godzin.

Mikrofon z trzema przyciskami umożliwia sterowanie głośnością, zmienianie utworów i odbieranie połączeń telefonicznych, bez odrywania się od treningu. Wbudowany pilot współpracuje z urządzeniami z systemem iOS i Android. W zestawie ze słuchawkami użytkownik dostaje darmową 12-miesięczną subskrypcję premium aplikacji MapMyRun.

https://www.youtube.com/watch?v=gqKaNxXyhGU

https://www.youtube.com/watch?v=2WZyYpIrfxA

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

Głośniki: Dynamiczne głośniki JBL 5,8 mm

Maksymalna głośność: 111 dB (maksymalne ciśnienie akustyczne)

Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz

Wersja Bluetooth i profile: 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.6, HSP v1.2

Zasilanie i zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz – 2,48 GHz, < 4 dBm

Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4, DQPSK, 8-DPSK

Akumulator: akumulator litowo-jonowy (3,7 V 2 x 50 mAh)

Czas pracy na akumulatorze: do 5 godzin z włączonym odtwarzaniem audio i pulsometrem

Czas ładowania baterii: mniej niż 2 godziny

Sterowanie: trójprzyciskowy pilot, czujnik dotykowy na prawej słuchawce

Złącza: micro-USB

W zestawie: zasuwany pokrowiec, kabel zasilający, końcówki w rozmiarze 5, 6, 7 i 8, voucher na członkostwo premium MapMyRun

Cena detaliczna: 869 zł

 

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *