Home Artykuły Jak wykonać jailbreak iOS 12.0-12.1.2 z Unc0ver?
Jak wykonać jailbreak iOS 12.0-12.1.2 z Unc0ver?

Jak wykonać jailbreak iOS 12.0-12.1.2 z Unc0ver?

0

Jak wykonać jailbreak iOS 12.0-12.1.2 z Unc0ver?

Zanim przejdziemy do poradnika, należy pamiętać, że ten jailbreak aktualnie działa na wszystkich urządzeniach z procesorami od A8X do A11. iPhone 6, iPhone 5s, iPhone XS, XS Max, XR, iPad Pro z 2018 roku nie są obsługiwane. Wsparcie dla nich ma się wkrótce pojawić. Należy również pamiętać, że ten jailbreak jest zgodny tylko z system od wersji iOS 12.0 do iOS 12.1.2.

Krok po kroku:

  1. Pobierz najnowszy plik IPA narzędzia do jailbreaku stąd. W momencie pisania poradnika była to wersja Undecimus-v3.0.0-b34.ipa.
  2. Pobierz Cydia Impactor ze strony www.cydiaimpactor.com.
  3. Na iPhonie lub iPadzie upewnij się, że funkcja „Znajdź mojego iPhone’a”i hasło na urządzeniu są wyłączone i włączony jest Tryb Samolotowy. Po zakończeniu podłącz iPhone’a lub iPada do komputera.
  4. Po podłączeniu urządzenia, przeciągnij plik Undecimus.ipa do okna Cydia Impactor
  5. Wprowadź dane Apple ID, gdy pojawi się odpowiednie powiadomienie. Następnie wprowadź hasło Apple ID, gdy zostaniesz o to poproszony. Jeśli masz aktywne uwierzytelnianie dwuetapowe na swoim koncie, w tym kroku będziesz potrzebować specjalnie utworzonego hasła dla aplikacji.
  6. Gdy aplikacja unc0ver znajdzie się już na urządzeniu, przejdź do Ustawienia/Ogólne/Profile i zarządzanie urządzeniami i kliknij Zaufaj.
  7. Uruchom aplikację unc0ver z ekranu głównego urządzenia.
  8. Naciśnij Jailbreak, aby rozpocząć proces.
  9. Po zakończeniu jailbreaka urządzenie wykona respring. Po jego wykonaniu powinna znajdować się już ikona aplikacji Cydia na ekranie głównym. Jeżeli Cydia się nie pojawi. Uruchom ponownie aplikację unc0ver i ponownie uruchom jailbreak. Powtarzaj to, dopóki Cydia nie pojawi się na urządzeniu.
Mateusz Bauman Piszę o firmie Apple i nie tylko.