Jailbreak iPhone 6 – Jak zrobić jailbreak iPhone 6 i iPhone 6 Plus z oprogramowaniem iOS 8.1?
0

Jailbreak iPhone 6 – Jak zrobić jailbreak iPhone 6 i iPhone 6 Plus z oprogramowaniem iOS 8.1?

0

Zrzut ekranu 2014-10-22 o 19.39.06

Jailbreak urządzeń z systemem iOS 8.1, w tym nowych telefonów – iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus już możliwy! Zupełnie niespodziewanie grupa Pangu bezpłatnie udostępniła narzędzie do wykonania jailbreka dla iPhone 6 i innych urządzeń z systemem iOS 8.1. Niestety program tylko łamie zabezpieczenia nowego systemu iOS 8.1. Nie pozwala póki co na instalację pakietów w wygodnej aplikacji Cydia, której autorem jest Saurik. Już w ciągu najbliższych kilku dni nowa, dostosowana do iOS 8.1 Cydia ma być dostępna. Dzięki Jailbreakowi możesz odblokować system swojego telefonu i instalować aplikacje i ulepszenia, któ?e nie są dostępna w oficjalnej dystrybucji (czyt. App Store).

Dla wszystkich, którzy już dzisiaj chcą złamać zabezpieczenia w swoich urządzeniach przygotowana został póki co jedynie wersja pod Windows. Można ją pobrać z linka: Pangu8_v1.0.1.exe Usługe Jailbrek można wykonać także w naszym serwisie w Szczecinie na Wojska Polskiego 50.

 

https://serwis.applemobile.pl

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *