0

Jailbreak iOS9 dla iPhone 6S 6S Plus i starszych już jest!

0

Pojawiło się narzędzie do Jailbreaku wszystkich urządzeń z iOS 9 – 9.0.2, w tym najnowszego iPhone 6S oraz iPhoone 6S Plus! Za jego stworzenie odpowiedzialny jest PANGU. 

Niestety program dostępny jest póki co tylko dla komputerów Windows. Postaram się je wieczorem przetestować na 6S. Z tego co jednak widać po komentarzach, program działania bez problemu. Aplikację można pobrać ze strony hackera https://en.pangu.io

Przed rozpoczęciem procesu łamania zabezpieczeń koniecznie wykonajcie kopię zapasową! Należy także odpowiednio przygotować telefon.

Zrzut ekranu 2015-10-14 o 10.27.32

Wyłączamy więc Find My iPhone oraz kod blokady i Touch ID. Zaleca się także jailbrekowanie urządzenia z wgranym na czysto oprogramowaniem. To przyspieszy sam proces łamania i pozwoli pozbyć się błędów podczas jailbreku jak i podczas działania urządzenia.

Nasz poradnik jak wprowadzić iPhone iPod iPad z iOS 9 w tryb Jailbreak znajdziesz TUTAJ.

Jailbreak iOS9 dla iPhone 6S 6S Plus i starszych już jest!

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *