Home Newsy Jabra prezentuje model Speak 750 – dźwięk najwyższej klasy do spotkań w dowolnym miejscu
Jabra prezentuje model Speak 750 – dźwięk najwyższej klasy do spotkań w dowolnym miejscu
0

Jabra prezentuje model Speak 750 – dźwięk najwyższej klasy do spotkań w dowolnym miejscu

0

Jabra prezentuje najnowszy model z oferty profesjonalnych zestawów głośnomówiących — Speak 750.

Nowy produkt z serii Speak został opracowany z myślą o zaspokajaniu potrzeb telekonferencyjnych w „nowej normalności” — funkcje dostępne w salach konferencyjnych są teraz osiągalne w dowolnych pomieszczeniach, bez względu na ich kształt i lokalizację. Ten wysokiej klasy system audio potrafi bezproblemowo zbierać dźwięk, umożliwiając wszystkim osobom będącym w pomieszczeniu jednoczesne mówienie i bycie słyszanymi — nawet podczas zachowywania bezpiecznej odległości współpracy. Możliwość łatwego przenoszenia Speak 750 umożliwia zmianę dowolnego pomieszczenia w salę konferencyjną w ciągu paru sekund.

Speak 750 działa z pełnym dupleksem, co oznacza, że głos obu rozmówców jest przesyłany jednocześnie, umożliwiając naturalną komunikację w obu kierunkach. Rozmowy przebiegają tak płynnie, jak podczas bezpośredniego spotkania. Dzięki wysokiej jakości dźwięku, rozmówcy słyszą się bardzo dobrze i nie muszą obawiać się, że nie dosłyszą ważnych informacji. Mniej zakłóceń i lepsza jakość rozmów to cechy sprzyjające efektywnej współpracy, a udoskonalony dźwięk ułatwia popularyzację platform Unified Communications w firmach.

Jabra prezentuje model Speak 750 – dźwięk najwyższej klasy do spotkań w dowolnym miejscu

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!