Home Newsy Jabra Elite Active 75t – wkrótce dostępne w 6 wariantach kolorystycznych
Jabra Elite Active 75t – wkrótce dostępne w 6 wariantach kolorystycznych
0

Jabra Elite Active 75t – wkrótce dostępne w 6 wariantach kolorystycznych

0

Jeśli zastanawiasz się jak sprawić, by codzienny jogging lub trening w domu były jeszcze przyjemniejsze i efektywniejsze, wypróbuj Elite Active 75t. Elite Active 75t od Jabra to bezprzewodowe wodoodporne słuchawki douszne true wireless, stworzone z myślą o aktywnym stylu życia, które już wkrótce dostępne będą aż w 6 atrakcyjnych wariantach kolorystycznych. Kolor Mint to nowa klasyka tego lata, natomiast jeśli nie czujesz mięty, zawsze możesz sięgnąć po ognistą Siennę lub stylową opcję Navy!

Jabra Elite Active 75t, zaprezentowane na tegorocznym CES, są o 22 procent mniejsze od swojego poprzednika, czyli wyróżnianego wielokrotnie Elite Active 65t. Opracowując nowy model marka Jabra przeanalizowała tysiące skanów uszu. Dzięki temu udało się stworzyć wkładki o optymalnym kształcie, które doskonale dopasowują się do ucha, gwarantują stabilność i zaskakują wygodą.


Elite Active 75t są odporne na kurz i pot, dysponują baterią o żywotności do 28 godzin, a trwała powłoka zapewnia im optymalną przyczepność. Dopasowany kształt i rozmiar wkładki dousznej zapewniają pierwszorzędną izolację hałasu.

Oznacza to, że możesz całkowicie zanurzyć się w muzyce lub rozmowach telefonicznych, a w razie potrzeby aktywować opcję HearThrough, aby wpuścić odgłosy z otoczenia. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy znajdujesz się w pobliżu ruchliwej drogi, czy też innych osób.

Najważniejsze cechy i specyfikacje:
• Kompaktowe słuchawki douszne przetestowane pod kątem bezpiecznego aktywnego dopasowania
z optymalną izolacją hałasu
• Jabra MyControls do definiowania ustawień przycisków i Jabra MySound dla spersonalizowanego
dźwięku (Q2, 2020)
• Do 7,5 godziny pracy baterii i 28 godzin z etui ładującym
• Technologia 4 mikrofonów zapewnia krystalicznie czyste połączenia w każdym otoczeniu
• Ładowanie za pomocą USB-C
• Niezawodna łączność bezprzewodowa bez utraty dźwięku
• Certyfikat odporności IP57 i 2-letnia gwarancja na uszkodzenia spowodowane przez kurz i pot

Jabra Elite Active 75t dostępne wkrótce u wybranych sprzedawców detalicznych w sugerowanej cenie detalicznej 849,99 zł.

Jabra Elite Active 75t – wkrótce dostępne w 6 wariantach kolorystycznych

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!