iPhone’y z serii 15 mocno się przegrzewają, temperatury dochodzą do 50 stopni Celsjusza
0

iPhone’y z serii 15 mocno się przegrzewają, temperatury dochodzą do 50 stopni Celsjusza

0

Krążą szeroko rozpowszechnione raporty na temat przegrzewania się iPhonów z serii 15. Pomiary wykonane kamerą na podczerwień pokazują temperatury aż do 50*C.

Wydaje się, że problem dotyczy wszystkich czterech modeli iPhone’a 15, a niektórzy właściciele zgłaszają, że ich telefony nagrzewają się zbyt mocno, aby można je było trzymać bez etui.

„Mój iPhone 15 Pro Max jest teraz zbyt gorący, aby go trzymać podczas szybkiego ładowania. Myślałem, że ludzie przesadzają, ale niestety nie.”

Inni zgłaszają ten sam problem lecz bez ładowania telefonu. Problem pojawia się także w stosunkowo mało wymagających zadaniach, takich jak przeglądanie mediów społecznościowych.

Należy zauważyć, że nie jest niczym niezwykłym, że iPhone’y nagrzewają się w ciągu pierwszych 24 godzin po konfiguracji. Zwłaszcza podczas konfiguracji z poprzedniego telefonu lub z kopii zapasowej iCloud w tym okresie może się dużo dziać w tle: ponowna instalacja aplikacji, ponowne indeksowanie i tak dalej. Jednakże obecne raporty wykraczają poza początkowy okres konfiguracji.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *