Home Newsy IPhone w Niemczech obsługuje od teraz pozycjonowanie AML
IPhone w Niemczech obsługuje od teraz pozycjonowanie AML
0

IPhone w Niemczech obsługuje od teraz pozycjonowanie AML

0

Według wiadomości jaką podaje mobiflip, po wprowadzeniu przez Apple aktualizacji IOS do wersji 13.3 na urządzeniach iPhone, dodano także możliwość pozycjonowania AML na urządzeniach z nadgryzionym jabłkiem.

Według raportu ta funkcja była dostępna na iPhonie od pewnego czasu, ale nie była ona dostępna w Niemczech. Wraz z wydaniem iOS 13.3 funkcja pozycjonowania AML została przypadkowo odkryta przez internautów.

Funkcja AML (Advanced Mobile Location) umożliwia automatycznie zidentyfikować dokładną lokalizację, gdy użytkownik wybierze numer alarmowy, a następnie wyśle ​​dokładną lokalizację pod numer 112.

Funkcja jest automatycznie zintegrowana z systemem urządzenia i nie wymaga ona rzadnej interakcji od strony użytkownika. Informacje o lokalizacji połączeń alarmowych zebrane przez AML będą przechowywane na serwerze przez godzinę, a następnie trwale usunięte.

IPhone w Niemczech obsługuje od teraz pozycjonowanie AML

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!