iPhone 4 w drewnie
3

iPhone 4 w drewnie

3

Choć do wyglądu iPhone’a 4 trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia, to z czasem wszystko może się znudzić. Wśród licznych propozycji upiększania iPhone’a wymiennymi obudowami lub naklejkami (z których niejedna ociera się o kicz lub tandetę) propozycja firmy KARVT zaskakuje i godna jest naszej uwagi.

Osoby rozważające zmianę wyglądu swojego telefonu spod znaku nadgryzionego jabłka zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony karvt.com

Wszystkie nakładki oferowane przez firmę produkowane są z prawdziwego drewna, które nadaje wyjątkowego charakteru i dobrze wpisuje się w popularną ostatnio modę na retro-styl.
Cena każdego modelu wynosi 25$, ale możliwy jest zakup nakładki tylko na przód lub tył telefonu w cenie 15$ od strony.

Argumentem firmy jest fakt, że drewno jest zdrowsze i przyjemniejsze w kontakcie ze skórą niż plastikowe skórki, w dodatku jest trwałe i ekologiczne.

W ofercie KARVT znaleźć możemy nakładki na inne produkty firmy Apple, w tym na komputery Mac, lub na iPada.

korekta: Iwona Chmiel

Oceń post
tags:

Comment(3)

  1. Wszystko ładnie, ale tył niedopracowany, tak troche na odwal się, a mianowicie wycięcia na kamere i diode LED. Moim skromnym a jakże ważnym zdaniem powinny być dwa oddzielne wycięcia, a nie jedno psujące wygląd i estetyke iPhone 4.

  2. No sorry, ale to nie jest etui jak chciałbym zauważyć. Mam teraz carbon vinyl i ma dwa otwory. Wiec nie widze przeszkód aby oni też zrobili dwa.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *