Home Newsy iPhone 13 z obsługą komunikacji satelitarnej! Czy to się dzieje naprawdę?
iPhone 13 z obsługą komunikacji satelitarnej! Czy to się dzieje naprawdę?
0

iPhone 13 z obsługą komunikacji satelitarnej! Czy to się dzieje naprawdę?

0

iPhone 12 stał się ogromnym hitem sprzedażowym dla Apple dzięki wprowadzeniu 5G. Wygląda na to, że Apple chce utrzymać tempo, dodając w tym roku do iPhone’a kolejną nową technologię radiową.

W notatce dla inwestorów Ming-Chi Kuo powiedział, że spodziewa się, że nadchodzące modele iPhone’a 13 będą wyposażone w tryb komunikacji satelitarnej na niskiej orbicie ziemskiej (LEO). Umożliwiłoby to użytkownikowi iPhone’a 13 wysyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń telefonicznych, nawet jeśli nie znajdują się one w standardowym zasięgu wieży komórkowej 4G/5G.

Bloomberg po raz pierwszy poinformował o dochodzeniach Apple w sprawie wykorzystania technologii satelitarnej do przesyłania danych do iPhone’ów w historii z 2019 roku. Jednak po raz pierwszy słyszeliśmy, że ta funkcja pojawi się w ramach linii iPhone 13 2021.

Spekuluje się, że w przyszłości łączność satelitarna LEO może być również wykorzystywana przez nadchodzące słuchawki Apple AR, Apple Car i inne rzeczy, które Apple wprowadzi w przyszłości.

Proszę Państwa, jeśli się to okaże prawdą, tak będzie to rewolucja na ogromną skalę!

iPhone 13 z obsługą komunikacji satelitarnej! Czy to się dzieje naprawdę?

3/5 - (4 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *