Home Newsy iPad Pro masowo produkowany?
iPad Pro masowo produkowany?
0

iPad Pro masowo produkowany?

0

Ostatnie doniesienia związane z większym iPadem lokowały premierę tego urządzenia najwcześniej w przyszłym roku.Powodem miały być problemy jakie Apple napotkało na etapie produkcji. Pojawiły się także głosy, iż zarówno rynek jak i użytkownicy sprzętu nie są jeszcze gotowi na przyjęcie tabletu z ekranem o rozmiarach porównywalnych z monitorem laptopa.

Tymczasem innego zdania jest spora liczba tajwańskich podwykonawców części do jabłkowych gadżetów. iPad Pro według tychże źródeł ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku, czego dowodem mają być masowe, określane w milionach sztuk, zamówienia Apple na produkcję większego tabletu. Ma on trafić na taśmy wytwórcze firm Foxconn oraz Pegatron. Serwis China Busines News cytuje nawet słowa jednego z przedstawicieli azjatyckich fabryk, który potwierdza niniejsze doniesienia.

Pierwsze wzmianki o iPadzie z ekranem o przekątnej oscylującej w granicach 12 cali pojawiły się w połowie zeszłego roku. Ostatecznie jednak Apple miało porzucić plany związane z wprowadzeniem tabletu na rynek, bądź odroczyć tą premierę w czasie.

Źródło: CNet

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.