Home Newsy iOS i iPadOS 15 doczekają się dużych zmian w centrum powiadomień!
iOS i iPadOS 15 doczekają się dużych zmian w centrum powiadomień!
0

iOS i iPadOS 15 doczekają się dużych zmian w centrum powiadomień!

0

Kolejny raport udostępniony przez Marka Gurmana z Bloomberga zawiera kolejne szczegółowe informacje na temat przyszłych planów produktowych firmy Apple. Tym razem wpis miał na celu opisać kluczowe zmiany, które zajdą w iOS 15 i iPadOS 15.

Apple najprawdopodobniej ujawni iOS 15 i iPadOS 15 na dorocznej konferencji programistów WWDC , która rozpocznie się 7 czerwca.  Zazwyczaj Apple publikuje te aktualizacje we wrześniu lub w późniejszym okresie – w czasie zbliżonym do corocznej premiery nowych flagowych iPhone’ów. Nowe centrum powiadomień, które pojawi się w nowym systemie, będzie dostępne na ekranie blokady lub w Centrum sterowania lub opcjonalnie w obu miejscach. To menu umożliwi użytkownikom ustawienie automatycznych odpowiedzi na wiadomości w oparciu o bieżący stan i skonfigurowanie, między innymi, czy powiadomienia będą wydawać dźwięk w tym stanie. Apple planuje również znacznie przebudować iMessage, aby był „bardziej siecią społecznościową”, aby konkurować z WhatsApp.

iOS i iPadOS 15 doczekają się dużych zmian w centrum powiadomień!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!