iOS 13 – Mapy Apple i funkcja LookAround.
0

iOS 13 – Mapy Apple i funkcja LookAround.

0

Mapy Apple, które od zawsze dostają po łbie za to że w ogóle istnieją, mogą zyskać nową, bardzo fajną funkcję. Jaką? Powiem tylko, że jest nieco podobna do Street View od Google. Zapraszam!

Dlaczego podobne, a nie identyczne? Ponieważ opcja od Apple o nazwie LookAround jest bardziej zaawansowana i rozwinięta. W przypadku Street View mamy doczynienia z klejeniem zdjęć w jedną, wielką całość. Apple oferuje nam pełną, trójwymiarową wizualizację, która działa w 360 stopniach, wyświetla rogi, przesuwa się płynnie oraz pozwala na zapisanie dowolnego, ulubionego miejsca. iOS 13 - Mapy Apple i funkcja LookAround.

Apple bardzo stara się rozwinąć swoją usługę map, więc do końca bieżącego roku zeskanowane będą całe Stany Zjednoczone. Zawdzięczamy to samochodom Apple wyposażonym w panoramiczne kamery, dzięki czemu uzyskujemy tak dobry obraz i dokładność. Samochody te już dziś przejechały cztery miliony kilometrów dróg w Stanach, po to aby usługa wyglądała jak najlepiej. Apple zapewne rozszerzy listę krajów z dostępem do tej usługi, ponieważ jest to niewątpliwa przewaga nad mapami od Google. Co myślicie o nowej funkcji? Trafi do Polski? A jeśli tak, to przed 2030 rokiem? :

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *