INCIPIO – marka premium na rynku akcesoriów ochronnych dla iPhone i iPad
0

INCIPIO – marka premium na rynku akcesoriów ochronnych dla iPhone i iPad

0

Incipio – firma zorientowana na zaspokajaniu potrzeb wymagającego klienta w dziedzinie ochrony urządzeń przenośnych, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów mobilnych sprawiły iż produkty Incipio stały się synonimem wyjątkowej jakości, perfekcyjnego wykonania oraz świetnego designu wprost z Kalifornii.  Projektanci stale poszukują nowoczesnych rozwiązań i inspiracji dla nowych produktów zachowując przy tym optymalną cenę.

Co właściwie decyduje o tym, że akcesoria Incipio są wyjątkowe ?

Incipio już na etapie projektu zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, marka zdobywa ta tym polu wiele nagród właśnie za innowacyjny i ponadprzeciętny design swoich produktów.

in1

Nie bez znaczenia jest technologia zastosowana w procesie produkcji, wiele opatentowanych rozwiązań takich jak nowoczesna poliwęglanowa formuła Plextonium czy materiał dLAST TPE – sprawiają, że etui Incipio doskonale chronią nasze urządzenia nie pogrubiając go i nie zaburzając jego naturalnego wyglądu.

Dla kogo dedykowane są akcesoria Incipio ?

Dla wszystkich użytkowników nowoczesnych urządzeń przenośnych, którzy cenią sobie najwyższą jakość wykonania, świetny i świeży design, bez kompromisów.

Jakie produkty znajdziemy w portfolio Incipio ?

Kolekcja Incipio to kilka spersonalizowanych serii akcesoriów ochronnych dla iPhona:

in2

Incipio to również akcesoria do innych urządzeń od Apple – wielowarstwowe etui do iPada, czy wyjątkowe skórzane paski do Apple Watch – skutecznie chronią i świetnie wyglądają.

incipio-header

Oddzielna kolekcja ClamCase – to intuicyjna i bardzo wygodna klawiatura do wszystkich wersji iPada. Zaawansowany system zawiasów 360° czy lekka i wytrzymała obudowa z aluminium i polikarbonu  sprawiają, iż korzystanie z tabletu staje się czystą przyjemnością.

Gdzie zakupić produkty marki Incipio

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest w dobrych sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

kup ten produkt

 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *