Home Newsy Ikona Apple Watch Series 4 w iOS 12?
Ikona Apple Watch Series 4 w iOS 12?
0

Ikona Apple Watch Series 4 w iOS 12?

0

Jeden z użytkowników serwisu społecznościowego Twitter natknął się w kodzie źródłowym najnowszej wersji testowej systemu iOS 12 na ikonę zegarka Apple Watch mogącą zdradzać wygląd czwartej generacji tego urządzenia. Od miesięcy spekuluje się, że nadchodzący sprzęt naręczny od Apple będzie wyposażony w nieco większy ekran niż poprzednicy.

Takiego zdania jest także znany szerokiemu gronu internautów analityk Ming Chi Kuo, który twierdzi, że nadchodzący zegarek z Cupertino zostanie wyposażony w o 15 % większy ekran jednak zachowa dotychczasowe gabaryty koperty. Będzie to możliwe dzięki maksymalnemu zmniejszeniu ramek okalających ekran.

Plotki te mogą okazać się autentyczne, bowiem jak wspomniałem już na wstępie jeden z użytkowników serwisu Twitter natknął się w kodzie sytemu iOS 12 na ikonę prezentującą taki właśnie jak opisany wyżej wizerunek zegarka Apple Watch. Czwarta generacja tego urządzenia zostanie zaprezentowana światu już we wrześniu podczas konferencji poświęconej nowym modelom iPhone’a.

Źródło: Twitter

 

Ikona Apple Watch Series 4 w iOS 12?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *