Home Newsy Garmin zaprezentował nowe modele zegarków serii Venu – poznajcie Garmin Venu 2 oraz Venu 2s
Garmin zaprezentował nowe modele zegarków serii Venu – poznajcie Garmin Venu 2 oraz Venu 2s
0

Garmin zaprezentował nowe modele zegarków serii Venu – poznajcie Garmin Venu 2 oraz Venu 2s

0

Garmin przedstawił dziś nową serię smartwatchy GPS Venu 2 oraz Venu 2S, które zostały stworzone, aby towarzyszyć użytkownikom na drodze do zdrowszego trybu życia. Nowe modele algotytmów określania wieku sprawnościowego i oceny snu dołączą do szerokiej gamy opcji całodobowego monitorowania organizmu i dostarczą jeszcze więcej szczegółowych, istotnych informacji na temat ogólnego stanu zdrowia. Znajdź nowe sposoby na ruch dzięki ponad 25 wbudowanym aplikacjom sportowym z dodatkowymi polami danych i ulepszoną grafiką, które ożywa na jasnym wyświetlaczu AMOLED.

Co nowego kryje się w serii Venu 2? 

 • Dwa rozmiary i różne opcje kolorystyczne, które łączą komfort użytkowania ze stylem
 • Ocena i analiza snu Firstbeat Analytics 
 • Wiek sprawnościowy szacowany na podstawie pomiarów aktywności, tętna spoczynkowego oraz zawartości tkanki tłuszczowej w ciele (dla użytkowników wagi Garmin Index) lub BMI
 • Funkcja Health Snapshot umożliwiająca rejestrowanie, zapisywanie i udostępnianie kluczowych statystyk zdrowotnych
 • Profile aktywności treningów HIIT, wspinaczki sportowej, boulderingu oraz pieszych wędrówek
 • Treningi HIIT z animacjami wyświetlanymi na ekranie 
 • Rozbudowany profil treningu siłowego z grafiką mapy mięśni i dodatkowymi opcjami treningowymi  
 • Dłuższy czas pracy na baterii, szybkie ładowanie i tryb oszczędzania baterii (Venu 2: do 11 dni w trybie smartwatcha; Venu 2S: do 10 dni w trybie smartwatcha)

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz w domu, na siłowni czy na świeżym powietrzu, zegarki z serii Venu 2 ułatwiają regularną aktywność i zaangażowanie w postawione sobie cele. Smartwatche mają ponad 25 wbudowanych aplikacji sportowych do ćwiczeń w pomieszczeniach lub na zewnątrz – w tym nowe profile aktywności dla treningu HIIT (w tym AMRAP, EMOM, Tabata i niestandardowe timery), wspinaczki sportowej, boulderingu i pieszych wędrówek.

Nie brakuje też aktywności cieszących się największą popularnością, takich jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, golf, Pilates i joga1. Nowy, zaawansowany profil treningu siłowego i zestawy ćwiczeń pozwalają na zapisywanie swoich osiągnięć i wagi bezpośrednio na urządzeniu oraz wyświetlają grafikę obrazującą, które grupy mięśniowe pracowały podczas treningu.

Stworzony do noszenia przez cały dzień 

 • Smartwatche z serii Venu 2 dostępne są w dwóch rozmiarach (Venu 2: koperta zegarka o średnicy 45 mm z paskiem 22 mm; Venu 2S: koperta o średnicy 40 mm z paskiem 18 mm)
 • Zegarki wyposażone są w elementy ze stali nierdzewnej oraz łatwy do rozpięcia silikonowy pasek 
 • Posiadają wytrzymały ekran dotykowy AMOLED wykonany z Gorilla Glass 3 z opcjonalnym trybem ekranu “zawsze włączonego”.
 • Wydłużony czas pracy na baterii (Venu 2: do 11 dni w trybie smartwatcha i do 8 godzin w trybie GPS + muzyka; Venu 2S: do 10 dni w trybie smartwatcha i do 7 godzin w trybie GPS + muzyka)
 • Szybkie ładowanie baterii – 10 minut ładowania przekłada się na nawet jeden dzień użytkowania zegarka w trybie smartwatcha lub godzinę w trybie GPS + muzyka. Dzięki nowemu trybowi oszczędzania baterii możliwe jest dodatkowe wydłużenie tego czasu. 

Cena sugerowana zegarków Venu 2 i 2S wynosu 399.99€ i są dostępne na Garmin.com.

Garmin zaprezentował nowe modele zegarków serii Venu – poznajcie Garmin Venu 2 oraz Venu 2s

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!