Home Newsy Garmin prezentuje nową inteligentną wagę Index S2
Garmin prezentuje nową inteligentną wagę Index S2
0

Garmin prezentuje nową inteligentną wagę Index S2

0

Firma Garmin zaprezentowała nowe inteligentne urządzenie Index S2, wagę z funkcjami smart i nowymi wykresami trendów wagi, zwiększoną dokładnością pomiarów, oraz szeroką gamą danych biometrycznych dla profesjonalnych sportowców i wszystkich, którzy cenią sobie dbałość o zdrowie.

Dane z wagi synchronizują się automatycznie z aplikacją Garmin Connect, by użytkownicy mogli przeglądać pełne statystyki dotyczące swojej kondycji w jednym miejscu1. Index S2 ma elegancki, smukły design z kolorowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości – to idealne narzędzie, które pomaga użytkownikom utrzymać się na drodze do wyznaczonego celu.

“Index S2 powstał na bazie sukcesu pierwszej generacji inteligentnych wag firmy Garmin. Wyróżnia się wyjątkową dokładnością, unowocześnioną konstrukcją i innowacyjnymi funkcjami śledzenia masy ciała – to urządzenie skierowane zarówno do profesjonalnych sportowców, jak i wszystkich, którym zależy na zadbaniu o swoją kondycję.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży konsumenckiej.

Przydatna w codziennym użytku nowa funkcja wyznaczania trendu wagowego, pozwala uniknąć sytuacji, w której normalne, codzienne wahania masy ciała sprawiają, że zbaczamy z drogi do celu. Ten widżet pokazuje wykres liniowy z ostatnich 30 dni pomiarów, dzięki czemu łatwiej uzyskać pełen obraz procesu.

Profesjonalni zawodnicy, mogą skorzystać z tej funkcji by śledzić te wahania w celu monitorowania poziomu nawodnienia. Indeks S2 wygodnie wyświetla na ekranie różnicę pomiędzy aktualną a poprzednim pomiarem. Te informacje mogą być użyteczne, aby określić, jaką ilość płynów należy uzupełnić po wymagającym treningu.

Garmin prezentuje nową inteligentną wagę Index S2

5/5 - (1 vote)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *