Fresh ‘n Rebel Smart Finder. Ten gadżet zmienia reguły gry poszukiwania zgubionych rzeczy
0

Fresh ‘n Rebel Smart Finder. Ten gadżet zmienia reguły gry poszukiwania zgubionych rzeczy

0

Holenderska marka ogłasza premierę małego urządzenia w formie breloka, dzięki któremu ławo odnajdziemy zaginione przedmioty. Gadżet można łatwo przyczepić do kluczy, portfela lub innej rzeczy, którą chcemy mieć stale na oku. Dzięki aplikacji na iPhone’y i inne urządzenia mobilne Apple użytkownik za pomocą sygnału dźwiękowego lub śledzeniem na mapie jest w stanie szybko zlokalizować zgubę dzięki technologii Bluetooth. 

Smart Finder to niezaprzeczalny niezbędnik każdego, kto ceni sobie spokój ducha i porządek w życiu osobistym. Urządzenie, przypominające brelok, można łatwo przyczepić do kluczy, portfela, torby, bagażu, roweru lub innego przedmiotu, który chcemy mieć zawsze przy sobie. Znajdziemy je na swoim iPhonie, iPadzie czy Macu oraz w aplikacji Znajdź przedmioty na zegarku Apple Watch. 

 

Jak to możliwe? Smart Finder wysyła bezpieczny sygnał Bluetooth na dowolne znajdujące się w okolicy urządzenia w sieci aplikacji Apple Znajdź (głównie na iPhone’y). Te z kolei wysyłają lokalizację Smart Findera z powrotem do urządzenia marki Apple użytkownika. W aplikacji Apple Znajdź można śledzić na mapie lokalizację swojego Smart Findera. Tak oto wystarczy go przytroczyć do kluczy, bagażu czy plecaka, a zawsze mamy pewność bezpiecznego zlokalizowania ich położenia w dowolnym miejscu na świecie.

Jedną z najważniejszych cech Smart Finder jest jego wysoka odporność na wodę i pył (klasa IP67) oraz wymienna płaska bateria CR-2032, której żywotność jest w stanie sięgać nawet do 8 miesięcy. Dzięki dodatkowej baterii Smart Finder posłuży nam nawet w sumie przez 16 miesięcy. W każdej chwili można sprawdzić stan baterii w aplikacji Znajdź.

Nie mogło tu oczywiście zabraknąć wbudowanego głośniczka do emisji dźwięku. Dodajmy do tego, że najnowszy gadżet od firmy Fresh 'n Rebel został wyposażony w dwie zdejmowalne osłony: jedną w formie breloka na klucze i jedną standardową. Dlatego można go przyczepić do kluczy albo umieścić w portfelu lub torbie, zgodnie z indywidualnym uznaniem. 

Do wyboru dostajemy aż osiem wersji kolorystycznych gadżetu: storm grey, dive blue, deep mauve, safari red, dreamy lilac, dried green, silky sand i ice grey.    

Fresh 'n Rebel Smart Finder znajduje się już w sprzedaży na polskim rynku. Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 89 zł. 

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *