Home Newsy Flamingo – piękny klient dla usługi Facebook Chat
Flamingo – piękny klient dla usługi Facebook Chat
2

Flamingo – piękny klient dla usługi Facebook Chat

2

Facebook, to zdecydowanie najpopularniejszy obecnie serwis społecznościowy na świecie, który także w Polsce ma rzeszę fanów liczoną w milionach jednostek.
Można śmiało napisać, iż produkt Zuckenberga z powodzeniem zastąpił modną niegdyś Naszą Klasę i zdetronizował serwis oraz dedykowany jemu komunikator Gadu-Gadu.

Współcześnie chętniej kontaktujemy się ze znajomymi z użyciem funkcji Facebbok Chat jednak do niedawna brak było na rynku dedykowanego komunikatora o estetycznym zacięciu, a pracującego pod kontrolą systemu OS X.

Sytuację tą zmienił program o nazwie Flamingo będący czymś na wzór natywnej aplikacji Wiadomości ale wspierającym wspomniany Facebook Chat, Google Hangouts oraz liczne protokoły XMPP.

Flamingo, to na chwilę obecną najładniej prezentujący się program w tej kategorii umożliwiający jednoczesną konwersację w kilku serwisach, wygodną dzięki opcji widoku kolumnowego.
Czytelny i nietuzinkowy interfejs powinien przypaść do gustu najbardziej wymagającym użytkownikom.

Flamingo to jeszcze młoda aplikacja nie pozbawiona wad jednak już teraz twórcy zapowiadają stałe i wnoszące nowe funkcje wsparcie dla tego produktu.
Warto rzucić okiem i kupić mimo ceny: 8,99 EUR.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

Comment(2)

  1. Kupiłbym od razu, ale niestety nie obsługuje grupowych czatów (zarówno Hangoutów, jak i Facebooka) – a to jest dla mnie kluczowe. Piszą, że to ograniczenie po stronie serwisów – wierzę, ale fakt pozostaje faktem 🙂

  2. Racja, to byłaby zacna funkcja. Ja jednak liczę na przyszłość tej aplikacji i pełne wsparcie pod kątem aktualizacji, tych przynoszących nowe opcje. W każdym razie bardzo na to liczę i dałem twórcom kredyt zaufania 🙂

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *