Home Newsy Firma LG podwaja moce produkcyjne OLED, zgodnie z oczekiwaniami Apple
Firma LG podwaja moce produkcyjne OLED, zgodnie z oczekiwaniami Apple
0

Firma LG podwaja moce produkcyjne OLED, zgodnie z oczekiwaniami Apple

0

LG Display, który ma odgrywać coraz bardziej integralną rolę w łańcuchu dostaw Apple, planuje podwoić swoje moce produkcyjne w zakresie wyświetlaczy OLED specjalnie dla Apple, ponieważ oczekuje się, że firma włączy technologię OLED do większej liczby swoich urządzeń w niedalekiej przyszłości.

Według raportu, LG Display, spółka zależna LG, inwestuje w dodatkowy sprzęt, aby podwoić produkcję małych paneli wyświetlaczy OLED z 30 000 miesięcznie do 60 000. LG Display odmówił komentarza; jednak raport cytuje źródło mówiące, że zwiększona pojemność zostanie prawie w całości wykorzystana dla wyświetlaczy OLED przeznaczonych dla urządzeń Apple.

Do kwietnia Apple korzystało tylko z technologii OLED i LCD, ale wraz z wprowadzeniem nowego 12,9-calowego iPada Pro firma Apple wprowadziła również do rodziny mini-LED. Wraz z nadchodzącymi, przeprojektowanymi 14-calowymi i 16-calowymi MacBookami Pro, Apple rozszerzy również mini-LED na komputery Mac.

Firma LG podwaja moce produkcyjne OLED, zgodnie z oczekiwaniami Apple

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *