Home Newsy Firma Apple udostępniła iOS 13.4.1 dla iPhone’a SE
Firma Apple udostępniła iOS 13.4.1 dla iPhone’a SE
0

Firma Apple udostępniła iOS 13.4.1 dla iPhone’a SE

0

Firma Apple wydała aktualizację iOS 13.4.1 dla nowych urządzeń iPhone SE. Wypuszczając nowy soft firma sugeruje, że modele po wyjęciu z pudełka będą posiadać zainstalowany system w wersji 13.4, dlatego będą wymagać aktualizacji po uruchomieniu.

System iOS w wersji 13,4,1 został udostępniony dla właścicieli iPhone’ów 7 kwietnia, rozwiązując tym samym problem, który uniemożliwiał wykonywanie połączeń za pośrednictwem FaceTime z urządzeniami z systemem iOS 9.3.6 i wcześniejszymi lub OS X El Capitan 10.11.6 i wcześniejszymi.

Lista poprawek, które zawarte zostały w aktualizacji iOS 13.4.1:

  • Naprawiono problem polegający na tym, że urządzenia z systemem iOS 13.4 nie mogły uczestniczyć w połączeniach „FaceTime” z urządzeniami z systemem iOS 9.3.6 i wcześniejszymi lub OS X El Capitan 10.11.6 i wcześniejszymi.
  •  Rozwiązuje problem z aplikacją Ustawienia, w której wybranie Bluetooth z menu szybkich działań na ekranie głównym nie powiodło się.

Firma Apple udostępniła iOS 13.4.1 dla iPhone’a SE

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!