Home Newsy Czwarte bety iOS 10.3.3 oraz tvOS 10.2.2
Czwarte bety iOS 10.3.3 oraz tvOS 10.2.2
0

Czwarte bety iOS 10.3.3 oraz tvOS 10.2.2

0

Apple w ostatnim czasie żongluje aktualizacjami testowymi wydając je dla różnych – starszych i nowszych wersji swoich systemów. Nie dalej jak przedwczoraj na serwerach kalifornijskiej firmy znalazły się beta aktualizacje dedykowane najnowszemu oprogramowaniu, które swoją premierę miało na początku czerwca podczas WWDC. 

Wcześniej drobnych poprawek doczekał się system stacjonarny macOS 10.12.6, a teraz przyszedł czas na czwarte wersje poglądowe przeznaczone dla platform iOS 10.3.3 oraz tvOS 10.2.2. Plik instalacyjny zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku nie wnosi na pokład żadnych nowych funkcjonalności skupiając się wyłącznie na drobnych poprawkach błędów oraz poprawie stabilności działania. Apple po raz kolejny skupiło się również na kwestiach związanych z bezpieczeństwem.

Testowe oprogramowanie kierowane jest póki co do deweloperów ale prawdopodobnie jeszcze dzisiaj wieczorem trafi ono również do rąk osób uczestniczących w programie publicznych testów. Można się spodziewać, iż są to ostatnie testowe odsłony systemów przed wydaniem ich finalnych wersji.

Źródło: Apple

 

Czwarte bety iOS 10.3.3 oraz tvOS 10.2.2

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)