Co nowego dla Apple AirPlay ?
0

Co nowego dla Apple AirPlay ?

0

Rewelacyjną technologię Apple AirPlay wykorzystuje ostatnio coraz więcej producentów. Już od dłuższej chwili zintegrowane z nią są produkty takich firm jak Denon, Marantz, JBL czy Bowers & Wilkins.
Ostatnio jednak ciekawe urządzenia zaproponował Pionner, czy Philips.

Przykładem mogą być głośniki Fidelio SoundSphere.

Głośnikami możemy bezprzewodowo sterować za pomocą np. iPhone’a. Ich dużą zaletą jest doskonała jakość muzyki również na wysokich tonach. Ich zaokrąglone kształty zapewniają głębszy dźwięk wydobywający się we wszystkich kierunkach i minimalizację zakłóceń. Premiera urządzenia przewidziana jest na maj tego roku. Więcej o produkcie możemy przeczytać na stronie producenta.

Kolejną ciekawą propozycją jest produkt firmy Pioneer, mianowicie odbiornik VSX-1021-K, zaprojektowany właśnie z myślą o iPadzie, iPhonie czy iPodzie.

Urządzenie firmy Apple może stać się jedynie pilotem zdalnego sterowania, który da nam dostęp do ulubionej muzyki, czy filmów. Odbiornik posiada 5 wejść HDMI 1.4a, moduł bluetooth i przystosowany jest do odtwarzania wideo w technologii 3D. Aktualną cenę i dokładną specyfikację amplitunera również możemy poznać na stronie Pioneera.

Wspomniany już wcześniej JBL również może pochwalić się nowym, ciekawym produktem kompatybilnym z systemem AirPlay.

JBL On Air Wireless pełni funkcję radia, budzika, stacji dokującej dla iPhone’a lub iPod?a, a przede wszystkim służy do bezprzewodowej transmisji muzyki. Dużym plusem tego produktu jest ciekawy design oraz dodatkowy, mały wyświetlacz, który podaje informacje o aktualnie odtwarzanym utworze. Produkt dostępny będzie na wiosnę. Stronę producenta z dodatkowymi informacjami o produkcie znajdujemy pod wskazanym linkiem.

Apple AirPlay ciągle się rozwija, i ilość akcesoriów z nim kompatybilnych będzie stale się powiększać. Sygnał docierać może do wszystkich domowych urządzeń z zaimplementowanym modułem, co ułatwia ich zintegrowanie w jeden system, a następnie sterowanie nimi przy pomocy na przykład iPhone’a.
Oficjalna strona Apple podaje więcej informacji na temat tej technologii.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *