Chimera 12.1 – bezpieczny Jailbreak od Electra Team.

Chimera 12.1 – bezpieczny Jailbreak od Electra Team.

0

Czy ktoś w dzisiejszych czasach robi w ogóle jailbreak? Okazuje się, że tak! I to całkiem dużo osób. W związku z tym, Electra Team wydało nową aplikację, umożliwiającą nam złamanie naszego iUrządzenia.  Zauważyłem, że coraz więcej „laików” bierze się za jailbreak, co potem kończy się uszkodzonymi urządzeniami. Często piszą do mnie osoby, które swojego pierwszego iPhone’a chcą „zjailbreakować” (czy jest w ogóle takie słowo?). Ostrzegam ich o tym z czym wiąże się Jailbreak, jednak rzadko kogo jest w stanie to odstraszyć.

Naprzeciw temu wychodzi Electra Team, publikując pierwsze bezpieczne narzędzie do zrobienia jailbreak’a. Narzędzie nie ingeruje w pliki użytkownika, co czyni go (i nas) naprawdę bezpiecznym. Chimera współpracuje z:

  • iPhone i iPad z iOS 12/12.1.2
  • iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR z iOS 12/12.1.2
  • Apple TV z tvOS w wersji 12.1.1

Chimera 12.1 - bezpieczny Jailbreak od Electra Team.

Chimera została napisana od podstaw, tak aby zminimalizować zużycie baterii przez Jailbreak (problem który występował w przypadku unc0vera). Zamiast Cydii, znajdziemy tutaj Sileo – czyli jej odpowiednik.
Narzędzie dostępne jest do pobrania pod tym adresem. Instalujemy je tradycyjnie przez Cydia Impactor.

Oceń post
Dominik Rudkowski Hej! Fajnie że tu wpadłeś :)Możesz zajrzeć także tutaj: Instagram: https://www.instagram.com/dominikrudkowski/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *