Case dla iPhone’a 15 Pro potwierdza usunięcie suwaka wyciszania
0

Case dla iPhone’a 15 Pro potwierdza usunięcie suwaka wyciszania

0

We wrześniu Apple zaprezentuje nowe modele swoich smartfonów. Spodziewamy się, że gigant z Cupertino w tym roku zastąpi w modelu iPhone 15 pro tradycyjny i stosowany od lat przełącznik/suwak wyciszania nowym guzikiem „akcji”, który będziemy mogli dostosować pod siebie.

Ujawnione w internecie etui dla iPhone’a 15 Pro/Ultra przedstawiają trzeci guzik umiejscowiony nad klawiszami służącymi do sterowania głośności. Standardowy suwak do włączania i wyłączania wyciszania został zastąpiony klawiszem, który według informatorów ma być funkcyjnym klawiszem, który znamy z Apple Watch’a Ultra.

Oczekuje się, że Apple zaoferuje kilka funkcji dla nowego przycisku w iPhonie 15 Pro: wycisz/wyłącz wyciszenie, ułatwienia dostępu, skróty, aparat, latarkę, ostrość, lupę, tłumaczenie i notatki głosowe. Przypuszczalnie tryb cichy zostanie również dodany do Control Center na iPhonie.

Źródło: 9to5mac

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *