Home Newsy Apple wysyła zaproszenia na cyfrowe wydarzenie WWDC
Apple wysyła zaproszenia na cyfrowe wydarzenie WWDC
0

Apple wysyła zaproszenia na cyfrowe wydarzenie WWDC

0

Firma Apple przygotowuje się do tegorocznej edycji WWDC, które po raz pierwszy rozpocznie się tylko i wyłącznie w formie cyfrowej. Apple tym samym rozpoczęło wysyłanie zaproszeń do przedstawicieli mediów, aby wzięli oni udział w organizowanym evencie.

Apple organizuje swoje wydarzenie WWDC w standardowym czasie, czyli o godzinie 10:00 czasu pacyficnzego. Wydarzenie, mimo iż będzie miało charakter w pełni cyfrowy, tak dyrektorzy Apple będą nadawać wprost z siedziby, czyli z Apple Park.

Według niektórych osób, Apple nagra przemówienie z wyprzedzeniem, a następnie wyemituje je 22 czerwca – świadczy o tym wysyłane zaproszenie, na którym nie znajduje się sformułowanie „na żywo”.

Firma Apple zaktualizowała dziś także swoją główną witrynę Apple.com, aby zaprosić wszystkich użytkowników Apple do obejrzenia ważnego wydarzenia WWDC 2020!

Apple wysyła zaproszenia na cyfrowe wydarzenie WWDC

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!