Apple wypuszcza specjalne słuchawki AirPods Pro aby uczcić Księżycowy Nowy Rok
0

Apple wypuszcza specjalne słuchawki AirPods Pro aby uczcić Księżycowy Nowy Rok

0

Nadchodzi Księżycowy Nowy Rok przypadający 10 lutego. Apple wypuściło w swoich sklepach internetowych w Chinach, Hongkongu, Tajwanie, Singapurze, Wietnamie i Makau limitowaną edycję słuchawek AirPods Pro 2. generacji z wygrawerowanym rokiem smoka. Można je spotkać także w Korei Południowej, gdzie obchodzony jest Rok Błękitnego Smoka.

Specjalne słuchawki AirPods Pro mają wygrawerowanego smoka na etui ładującym USB-C. Na pudełku, w którym są dostarczane, znajduje się czerwony smok. Poza tym te słuchawki AirPods Pro pozostają niezmienione pod względem funkcji i ceny w porównaniu do zwykłych słuchawek.

Firma oferowała już w niektórych krajach azjatyckich limitowaną edycję słuchawek AirPods Pro z okazji na przykład Roku Tygrysa i Roku Królika. Apple udostępniło także przewodnik po prezentach z okazji Chińskiego Nowego Roku w krajach i regionach wymienionych powyżej, a także w Malezji.

Z okazji japońskiego Nowego Roku Apple niedawno zaoferowało w Japonii limitowaną edycję AirTag z wygrawerowanym Rokiem Smoka.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *