Apple wprowadza zmiany, aby zadowolić rosyjski rząd!
0

Apple wprowadza zmiany, aby zadowolić rosyjski rząd!

0

Apple oficjalnie zareagowało na zmianę dotyczącą tego, jak Krym prezentuje się teraz w aplikacjach „Mapy” i „Pogoda” jako część RosjiOdpowiedź pojawia się po tym, jak Ukraina publicznie skrytykowała Apple za ten ruch.

Apple wprowadza zmiany, aby zadowolić rosyjski rząd!

Wyjaśnia Apple:

„Chcielibyśmy wyjaśnić naszym klientom na całym świecie, że nie wprowadziliśmy żadnych zmian w Apple Maps dotyczących Krymu poza Rosją, gdzie weszło w życie nowe prawo, które wymagało od nas aktualizację aplikacji ”.

„Dokonujemy przeglądu prawa międzynarodowego, a także odpowiednich przepisów amerykańskich i innych przepisów krajowych przed ustaleniem etykiet na naszych mapach i wprowadzamy zmiany, jeśli wymagają tego przepisy prawa. Dokładniej przyglądamy się temu, jak radzimy sobie ze spornymi granicami w naszych usługach i możemy w związku z tym wprowadzić zmiany w przyszłości. Chcemy, aby nasi klienci mogli korzystać z Map i innych usług Apple na całym świecie. ”

Po wprowadzeniu zmiany minister spraw zagranicznych Ukrainy Vadym Prystaiko wypowiedział ostre słowa dla Apple.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *