Home Newsy Apple wprowadza cotygodniowe serie Fitness+
Apple wprowadza cotygodniowe serie Fitness+
0

Apple wprowadza cotygodniowe serie Fitness+

0

Firma Apple postanowiła wprowadzić nowe „treningi wyznaczające cele” do swojej autorskiej usługi Fitness +. Całość ma być dopełnieniem nowej cotygodniowej serii, która pomoże użytkownikom w kontynuowaniu treningów, a także w utrzymaniu motywacji.

Nowy film udostępniony w usłudze Fitness + można znaleźć na głównej stronie aplikacji. Trenerka Kim w filmie podkreśla nowości w usłudze w tym tygodniu, a także kieruje użytkowników do nowego wyzwania „Ring in the New Year Limited Edition Activity Challange”, które są dostępne na zegarkach Apple Watch.

Szczęśliwego Nowego Roku! To Kim, a to jest nowa seria, dzięki której będziesz na bieżąco z treningami Fitness + w tym tygodniu i motywacją. Zaglądaj co poniedziałek, by zobaczyć nowy film. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz od treningów dla początkujących, czy od jakiegoś czasu jesteś w fitness, wszyscy są mile widziani.

Zacznijmy 2021 mocno z pasją aktywności. Abyś był w ryzach, na Apple Watch znajduje się nagroda Ring in the New Year Limited Edition.”

Apple wprowadza cotygodniowe serie Fitness+

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!