Apple Watch Ultra z wyświetlaczem MicroLED na razie raczej „anulowany”.
0

Apple Watch Ultra z wyświetlaczem MicroLED na razie raczej „anulowany”.

0

Dostawca Apple, firma OSRAM, ogłosiła, że ponownie oceni swoją strategię dotyczącą technologii microLED po nieoczekiwanym odwołaniu ważnego projektu. Po wiadomościach, którymi wcześniej podzielił się AppleInsider, akcje spółki spadły o prawie 40%

Konsultanci ds. łańcucha dostaw wyświetlaczy z Counterpoint Research powiedzieli, że według nich projekt ten ma związek z krążącymi plotkami na temat Apple Watch Ultra z wyświetlaczem microLED . Firma badawcza stwierdziła, że ​​niska wydajność produkcji w połączeniu z wysokimi kosztami i ryzykiem to prawdopodobnie główne powody anulowania projektu z ams OSRAM. Firma stwierdziła, że ​​okaże się, czy Apple będzie szukać innego dostawcy, czy pozostanie przy wyświetlaczach OLED dla Apple Watch.

Ams OSRAM stwierdziła, że ​​„trwają dyskusje z powiązanym klientem”, więc nie wyklucza się całkowicie pojawienia się Apple Watch Ultra z wyświetlaczem microLED, a jego premiera może się jeszcze bardziej opóźnić. Premiera urządzenia miała nastąpić w 2025 lub 2026 r., w zależności od źródła, ale ze względu na najnowsze ogłoszenia, premiera może zająć jeszcze więcej czasu. O ile w ogóle do niej dojdzie.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *