Apple udostępniło oficjalny trailer „Master of the Air”
0

Apple udostępniło oficjalny trailer „Master of the Air”

0

Premiera serialu „Master of the Air” ma odbyć się w styczniu 2024 roku. Niedawno Apple udostępniło najnowszy trailer tej produkcji.

Na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Donalda L. Millera „Masters of the Air” opowiada historię mężczyzn z 100. grupy Bombowej (zwanej „Krwawą Setką”). Przeprowadzają oni niebezpieczne naloty bombowe na hitlerowskie Niemcy, borykając się z ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi, niedoborem tlenu i czystym przerażeniem walki toczonej na wysokości 25 000 stóp. Jest to przedstawienie psychologicznej i emocjonalnej ceny, jaką ci młodzi mężczyźni płacą, pomagając zniszczyć koszmar Trzeciej Rzeszy Hitlera. Niektórzy zostali zestrzeleni i schwytani, inni zostali ranni lub zabici. A niektórzy mieli szczęście wrócić do domu. Bez względu na indywidualny los, wszyscy ponieśli określoną daninę.

Serial przedstawia znakomitą obsadę w składzie nominowanego do Oscara Austina Butlera, Calluma Turnera, Anthony’ego Boyle’a i Nate’a Manna, do których dołączają Raff Law, nominowany do Oscara Barry Keoghan, Josiah Cross, Branden Cook i Ncuti Gatwa.

źródło: Apple TV Youtube

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *