Home Newsy Apple testuje nowy zewnętrzny wyświetlacz z dedykowanym chipem A13!
Apple testuje nowy zewnętrzny wyświetlacz z dedykowanym chipem A13!
0

Apple testuje nowy zewnętrzny wyświetlacz z dedykowanym chipem A13!

0

Firma Apple ma aktualnie w swojej ofercie wyświetlacz Pro Display XDR, który nie był jednak aktualizowany od dłuższego czasu. Jak się jednak okazuje – Apple testuje nowy zewnętrzny wyświetlacz, który został wyposażony w dedykowany chip A13 i Neural Engine.

Nowy wyświetlacz jest opracowywany pod kryptonimem J327, ale w tym momencie szczegóły dotyczące specyfikacji technicznych są niejasne. Według źródeł, ten wyświetlacz będzie miał układ firmy Apple, który w tej chwili jest chipem A13 Bionic – tym samym, który zastosowano został w smartfonach z linii iPhone 11

Wraz z chipem A13, zewnętrzny wyświetlacz wyposażony jest w silnik Neural Engine, który przyspiesza zadania uczenia maszynowego. Choć plotki sugerują, że Apple pracuje nad tańszym wyświetlaczem dla zwykłych użytkowników , nowy wyświetlacz zewnętrzny z dedykowanym SoC będzie prawdopodobnie nowym modelem, który w przyszłości zastąpi obecny Pro Display XDR.

Apple testuje nowy zewnętrzny wyświetlacz z dedykowanym chipem A13!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *