Home Newsy Apple Pay nie pojawi się w Meksyku do 2021 roku
Apple Pay nie pojawi się w Meksyku do 2021 roku
0

Apple Pay nie pojawi się w Meksyku do 2021 roku

0

Firma Apple zaktualizowała swoją stronę dotyczącą systemu Apple Pay w Meksyku, aby objaśnić, że usługa płatności zbliżeniowych urządzeniami mobilnymi nie zostanie uruchomiona w tym roku, a dopiero w 2021 r.

Apple w październiku 2020 roku dodało zakładkę Apple Pay do swojej witryny w Meksyku. Nie jest jasne, czy nastąpiło jakieś opóźnienie, ale do tej pory strona wyświetlała tylko informację „Wkrótce” bez określonej daty wydania. Nie wiadomo jeszcze, które banki będą obsługiwać „Apple Pay”, ponieważ na stronie podano, że będzie ono zgodne z „kartami kredytowymi i debetowymi najważniejszych sieci płatniczych, wydawanymi przez różne banki”. Strona zawiera również logo American Express, Visa i Mastercard. W momencie, gdy Apple Pay pojawi się w Meksyku, będzie to drugi kraj Ameryki Łacińskiej obsługujący tę usługę. ‌

Apple Pay nie pojawi się w Meksyku do 2021 roku

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *