Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina przed instalacją systemu macOS 12.3 Beta na woluminie z włączoną funkcją FileVault
0

Apple ostrzega użytkowników systemu macOS Catalina przed instalacją systemu macOS 12.3 Beta na woluminie z włączoną funkcją FileVault

0

Firma Apple zaktualizowała dziś informacje o wersji beta systemu macOS 12.3, aby ostrzec użytkowników systemu macOS Catalina o potencjalnym problemie z pętlą rozruchową podczas instalowania wersji beta systemu macOS 12.3 lub macOS 11.6.4 na oddzielnym woluminie APFS z włączoną funkcją FileVault.

Na komputerze Mac z systemem macOS High Sierra lub nowszym można zainstalować system macOS na oddzielnym woluminie APFS, a następnie przełączać się między wersjami systemu macOS, w tym beta, tak jakby każda z nich była na osobnym dysku.

„Jeśli na komputerze Mac jest obecnie zainstalowany system macOS Catalina, zainstalowanie systemu macOS Monterey 12.3 beta lub macOS Big Sur 11.6.4 beta na woluminie z włączoną funkcją FileVault może spowodować pętlę rozruchową podczas próby ponownego zalogowania się na poprzedni wolumin” — mówi Apple.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *