Apple Music zyskuje spersonalizowaną playlistę „Heavy Rotation Mix”.
0

Apple Music zyskuje spersonalizowaną playlistę „Heavy Rotation Mix”.

0

W Apple Music udostępniono dziś zupełnie nową playlistę „Heavy Rotation Mix”. Zapewnia ona użytkownikom wygodny sposób oglądania i słuchania spersonalizowanej kolekcji najczęściej słuchanych utworów.

Heavy Rotation Mix zawiera 25 utworów i dołącza do ulubionych miksów, Get Up! Mix, Chill Mix, New Music Mix i Friends Mix. W przeciwieństwie do istniejących wcześniej spersonalizowanych list odtwarzania, które są aktualizowane co tydzień, Heavy Rotation jest aktualizowana codziennie. Dzięki temu może ewoluować wraz ze zmianą Twoich nawyków słuchania.

Użytkownicy ‌Apple Music‌ mogą słuchać własnego miksu Heavy Rotation i dodawać go do swojej biblioteki, przechodząc do opcji Posłuchaj teraz, gdzie jest ona widoczna w sekcji Najczęściej wybierane.

Heavy Rotation Mix to najnowsza funkcja, która dołączyła do ‌Apple Music‌ po serii drobnych ulepszeń w ostatnich miesiącach. Na początku lutego Apple uruchomił comiesięczną usługę Apple Music Replay. Także nowe spersonalizowane stacje radiowe „Love” i „Heartbreak”. Wydaje się, że „Apple Music” również testuje usługę importowania biblioteki muzycznej z innych usług przesyłania strumieniowego.

źródło: macrumors.com

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *