Apple Music i TV Preview dla systemu Windows pojawiają się w sklepie Microsoft Store
0

Apple Music i TV Preview dla systemu Windows pojawiają się w sklepie Microsoft Store

0

W październiku zeszłego roku Microsoft ogłosił, że aplikacje Apple Music i Apple TV pojawią się w sklepie Microsoft Store w 2023 roku. Zapewnia to znaczące ulepszenia dla użytkowników tych platform. Dostęp do Apple Music był możliwy przez Internet lub przestarzały iTunes.

Wersje podglądowe obu aplikacji, a także aplikacja Apple Devices do zarządzania urządzeniami takimi jak iPhone, iPad i iPod z komputerów z systemem Windows pojawiły się teraz w Microsoft Store.

W opisach aplikacji Apple podkreśla, że ​​jako wersje poglądowe tych aplikacji, nie wszystkie funkcje mogą działać zgodnie z oczekiwaniami. Firma ostrzega również, że zainstalowanie którejkolwiek z tych aplikacji uniemożliwi otwarcie iTunes. W rezultacie inne typy treści, takie jak audiobooki i podcasty, będą niedostępne,. Będzie tak dopóki Apple nie wyda zgodnej wersji iTunes lub użytkownik nie odinstaluje aplikacji w wersji zapoznawczej.

Wszystkie nowe aplikacje Apple wymagają systemu Windows 11 w wersji 22621.0 lub nowszej.

Na ten moment użytkownicy obecnie nie mogą instalować aplikacji w wersji zapoznawczej na swoich komputerach. Wkrótce powinno się to zmienić.

źródło: macrumors.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.