Home Newsy Apple Music dostępne od dzisiaj na PS5
Apple Music dostępne od dzisiaj na PS5
0

Apple Music dostępne od dzisiaj na PS5

0

Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć plotki, jakoby firma Apple dalej współpracowała z Sony, aby wprowadzić więcej interesujących funkcji do systemu konsoli. Dziś potwierdziły się plotki na temat wprowadzenia usługi Apple Music do konsoli PS5.

Od dzisiaj użytkownicy PS5 z subskrypcją Apple Music mogą cieszyć się ponad 90 milionami utworów z Apple Music, dziesiątkami tysięcy wyselekcjonowanych list odtwarzania, teledyskami w rozdzielczości 4K, Apple Music Radio strumieniującym dzisiejsze hity, klasyki i country live oraz spersonalizowanymi listami odtwarzania na swoje preferencje muzyczne.

PS5 oferuje bezproblemową integrację z usługą przesyłania strumieniowego Apple Music z odtwarzaniem muzyki w tle i teledysków, dzięki czemu gracze mogą słuchać przed, w trakcie lub po sesji gry.

Użytkownicy PS5 mogą uruchomić aplikację Apple Music przed przejściem do gry lub podczas gry, naciskając przycisk PS na kontrolerze bezprzewodowym DualSense, aby uzyskać dostęp do Centrum sterowania i wybrać kartę funkcji muzycznej.

Apple Music dostępne od dzisiaj na PS5

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *