Apple ma wypuścić AirPods Pro 2 ze złączem USB-C
0

Apple ma wypuścić AirPods Pro 2 ze złączem USB-C

0

W tym tygodniu firma Apple udostępniła programistom i użytkownikom publicznej wersji beta ostateczną wersję beta systemu iOS 16.4. W ramach aktualizacji Apple dodał odniesienia do nowych wkładek dousznych Beats Studio+, a także nowych słuchawek AirPods – prawdopodobnie jest to odniesienie do AirPods Pro 2 z USB-C.

Analityk Kuo w poście na Twitterze poinformował, że prawdopodobnym jest jakoby przeciek z wersji systemu iOS odnosił się do nowej wersji słuchawka AirPods Pro 2 z USB-C, której masowe dostawy spodziewane są w 2Q23-3Q23. Nawiasem mówiąc, wydaje się, że Apple obecnie nie ma planów dotyczących wersji AirPods 2 i 3 z USB-C.

To nie pierwszy raz, kiedy Kuo poinformował, że przyszłe wersje AirPods będą używać USB-C do ładowania. W zeszłym roku Kuo powiedział, że AirPods oraz inne akcesoria Apple również przełączą się na USB-C wraz z iPhonem.

Apple wprowadza USB-C w swoich produktach, częściowo ze względu na nowe przepisy w Unii Europejskiej. Zgodnie z przepisami firmy mają czas do 28 grudnia 2024 r. na wykonanie mandatu.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *