Home Newsy Apple ma wprowadzić nowy model Apple Watch’a dedykowany do sportów ekstremalnych!
Apple ma wprowadzić nowy model Apple Watch’a dedykowany do sportów ekstremalnych!
0

Apple ma wprowadzić nowy model Apple Watch’a dedykowany do sportów ekstremalnych!

0

Nowy raport Matka Gurmana Z Bloomberga informuje, że firma Apple rozważa i ma w planach wprowadzić w tym roku na rynek model Apple Watcha, który zostanie opakowany w obudowę przeznaczoną do użytku w ekstremalnych warunkach.

Warto zaznaczyć na wstępie, że Apple rozważało już wprowadzenie tego typu modelu Apple Watch’a już w 2015 roku, kiedy został zaprezentowany pierwszy smartwatch od Apple.

Jak wynika z raportu:

“Apple Inc. rozważa wypuszczenie Apple Watch z wytrzymałą obudową, przeznaczonego dla sportowców, turystów i innych osób, które używają urządzenia w bardziej ekstremalnych warunkach, według osób zaznajomionych z tą sprawą.

Gigant technologiczny z Cupertino w Kalifornii wewnętrznie dyskutował o wprowadzeniu takiej odmiany zegarka najwcześniej w 2021 lub 2022 roku, powiedzieli ludzie, którzy poprosili o nie identyfikację, omawiając prywatne sprawy.”

Najnowsze modele Apple Watch są wodoodporne do 50 metrów, ale Gurman sugeruje, że Apple może uczynić nowe urządzenie bardziej „wytrzymałym”, nadając mu gumowaną obudowę, dzięki czemu będzie bardziej odporne na uszkodzenia w ekstremalnych warunkach w porównaniu z obecną linią aluminium, koperty z tytanu i stali nierdzewnej.

Apple ma wprowadzić nowy model Apple Watch’a dedykowany do sportów ekstremalnych!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!