Apple iPhone 5S – doskonały smartfon dla nowoczesnego mężczyzny
0

Apple iPhone 5S – doskonały smartfon dla nowoczesnego mężczyzny

0

Telefon prawdziwego mężczyzny powinien być niezawodny i funkcjonalny. Wbrew powszechnej opinii, mężczyźni jednak cenią sobie również wygląd. Dlatego iPhone 5S na pewno się im spodoba – docenią np. modne wykończenie, które jest jego niewątpliwym atutem.

1. Szybki i niezawodny

Choć iPhone 5S miał swoją premierę już 3 lata temu, nadal cieszy się ogromną popularnością. Sekret tkwi w sercu urządzenia – tak w samochodach, jak i telefonach chodzi o silnik. Produkt Apple został wyposażony w 64-bitowy procesor  A7. Pamięć operacyjna sprawia, że smartfon działa bardzo płynnie i sprawnie – przecież żaden prawdziwy mężczyzna nie może sobie pozwolić na chwilę zawahania czy moment bezczynności.

Stabilność działania urządzenia nie może jednak dziwić – smartfony z iOS-em słyną z tego, że nawet po kilku latach użytkowania działają niemal niezawodnie. Porównanie do telefonów z Androidem czy Windows jeszcze bardziej uwypukla zalety telefonu ze stajni Apple. iPhone 5S fabrycznie wyposażony jest w system operacyjny iOS, który oczywiście w prosty sposób można zaktualizować, a jak każdy wie, mężczyźni najbardziej cenią rozwiązania proste i skuteczne.

2. Aparat i wyświetlacz

Dzięki urządzeniom multimedialnym bez problemu można uwiecznić każdy moment w postaci filmu lub zdjęcia w doskonałej jakości. Gwarantuje to kamera główna o rozdzielczości równej 8 Mpix Full HD. Należy jednak pamiętać, że nie tylko sama rozdzielczość decyduje o jakości końcowego efektu. Liczne detale uległy znacznej poprawie, jak chociażby minimalne zwiększenie matrycy czy podwyższenie progu światłosiły. Znakomicie opracowana optyka czyni cuda!

Jakość wyświetlanego obrazu, pomimo tego, że smartfon ma już trzy lata, nadal uchodzi za wyjątkowo dobrą. Ekran Retina, o rozdzielczości 326 pikseli na każdy cal, również prezentuje się znakomicie. W iPhone 5S zastosowano rzadko spotykaną rozdzielczość całkowitą na poziomie 640×1136 pikseli. Przekątna wyświetlacza wynosi 4 cale.

3. Jakość wykonania i design

Nie licząc najnowszego modelu (SE), 5S to ostatnia wersja o stosunkowo kompaktowych rozmiarach. To ważne, bo w czasach gdy producenci oferują smartfony zbliżone wymiarami do tabletu, mężczyzna potrzebuje telefonu, który bez trudu zmieści się w kieszeni spodni. Jego wymiary to zaledwie 123,8 mm wysokości, 58,6 mm szerokości oraz 7,6 mm grubości. Waży przy tym jedynie 112 g.

iPhone 5S został świetnie wykończony. Nawet po kilku latach od premiery pozostaje modnym telefonem, który dobrze leży w dłoni. Jest również wytrzymały i nie nagrzewa się podczas pracy.

iPhone 5S – coś więcej niż telefon

Często można spotkać się z opinią, całkiem zresztą słuszną, że smartfony Apple nie są zwyczajnymi telefonami. Kryją one w sobie bowiem wiele ciekawych i praktycznych dodatków. Dzięki nim smartfon można wykorzystywać do wielu różnych celów. O funkcjonalności iPhone 5S świadczą nie tylko jego parametry, lecz także innowacyjne funkcje, jak choćby czytnik linii papilarnych Touch ID, który znajduje się w klasycznym przycisku „Home”. Dzięki niemu niemożliwe jest odblokowanie telefonu przez niepożądaną osobę.

iPhone 5S to urządzenie wyjątkowo funkcjonalne i intuicyjne, które sprawdza się tak w użytku biznesowym, jak i prywatnym. Wysoka satysfakcja gwarantowana już od pierwszego uruchomienia!

*Materiał partnera

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *