Aparat iPhone’a 14 Pro „drży” w aplikacjach zewnętrznych (np. TikTok, Snapchat)
0

Aparat iPhone’a 14 Pro „drży” w aplikacjach zewnętrznych (np. TikTok, Snapchat)

0

Wygląda na to, że wiele popularnych aplikacji innych firm nie było do końca przygotowanych na nową technologię aparatu iPhone’a 14 Pro. Wielu użytkowników iPhone’a 14 Pro nie może robić zdjęć i zdjęć za pomocą aplikacji innych firm, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram. Problemy te obejmują drżenie aparatu, grzechotanie, a nawet fizyczne odgłosy.

W tej chwili wydaje się, że ten problem dotyczy tylko aparatu iPhone’a 14 Pro, gdy jest on używany w aplikacji innej firmy. Większość skarg w mediach społecznościowych mówi, że problem występuje w aplikacjach społecznościowych, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram.

Ponieważ ten problem z drżeniem / grzechotaniem aparatu iPhone’a 14 Pro wpływa tylko na aparat w aplikacjach innych firm, prawie na pewno jest to jakiś błąd oprogramowania. Prawdopodobnie te aplikacje innych firm nie były przygotowane na zmiany w aparacie iPhone’a 14 Pro. W szczególności może to być coś związanego z optyczną stabilizacją obrazu, stąd grzechoczące dźwięki wydawane przez sam moduł aparatu.

A Wy zauważyliście jakiś problem u siebie? Jako posiadacza iPhone’a 14 Pro mogę dodać, że u mnie nie pojawiły się takowe problemy.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *