Home Newsy 14-calowy MacBook Pro ma zostać wydany w 2021 roku!
14-calowy MacBook Pro ma zostać wydany w 2021 roku!
0

14-calowy MacBook Pro ma zostać wydany w 2021 roku!

0

W momencie wycofania przez Apple MacBook’a Pro 15 na rzecz zastąpienia go 16-calowym modele, wiele wskazywało na to, że firma zdecyduje się zastąpić 13-calowy model MacBook’a Pro modelem z 14-calowym ekranem, zachowując tym samym podobne wymiary, ponieważ zmniejszenie ramek pozwoliłoby zmieścić większy ekran. To się jednak nie stało, ale być może nic straconego.

Apple jakiś czas temu wypuściło do sprzedaży odświeżony model MacBook’a Pro 13, który oferuje nową klawiaturę Magic Keyboard i nowe opcje procesorowe, jednak wygląd urządzenia jest taki sam, jak model z zeszłego roku. Anonimowe konto na twitterze „L0vetodream” poinformowało jednak, że MacBook Pro 14 zawita do nas w 2021 roku!

To samo konto na Twitterze ujawniło kilka szczegółów na temat nowego iPhone’a SE i nowego iPada jako pierwsze, więc źródło może być w miarę wiarygodne.

14-calowy MacBook Pro ma zostać wydany w 2021 roku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!