0

Zombie Infection w promocyjnej cenie

0

Producent gry Zombie Infection wprowadził promocyjną cenę na tą grę w internetowym sklepie AppStore. Zombie Infection teraz kosztuje zaledwie 0,79 euro, więc ogromnie zachęcamy do pobrania.

Już wcześniej informowaliśmy, że gra Zombie Infection pojawiła się w AppStore, a później deweloper Gameloft wprowadził promocję na ten tytuł. Ale wtedy dotyczyło to trzech gier, a teraz tylko Zombie Infection. Zachęcamy do pobrania tego tytułu, ponieważ nie wiadomo do kiedy będzie dostępna taka niska cena, a naprawdę warto ją mieć zainstalowaną.

Gracz na początku rozgrywki wybiera postać, w którą się wciela. Może poruszać się reporterką Alex Rayne lub specjalistą od walki wręcz Damiena Sharpe. Bronie jakie możemy wybrać to wyrzutnie rakiet, karabiny laserowe oraz maszynowe, laser, granaty, pistolety oraz inne sprzęty.

Rozgrywka podbywa się w 12 różnorodnych misjach. Użytkownik będzie poruszał się m.in. po zoo, kopalniach, wielkiej łodzi, czy tajnych laboratoriach. Przeciwników jest niezliczona ilość. Ciekawym dodatkiem jest system Gameloft Live.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *