Znany aktor, Wesley Snipes, przygotowuje grę na iPhone`a
0

Znany aktor, Wesley Snipes, przygotowuje grę na iPhone`a

0

Wesley Snipes Z pewnością każdy fan kina hollywodzkiego zna bardzo dobre aktora o imieniu i nazwisku Wesley Snipes. Obecnie jego głównym zadaniem jest odsiadywanie kar w więzieniu, a także przerwy w odbywaniu wyroku i wtedy można go spotkać na planach nowych filmów. Jednak to nie wszystko…

Wesley Snipes nie zajął się osobiście programowaniem, ale napisał scenariusz gry i zlecił jej wykonanie firmie deweloperskiej. Jest fińska spółka Lapland.

Gra o nazwie Dubbed Julius Styles: The International ma być połączenie trybu akcji z elementami łamigłówek. Ma to nie być prosty tytuł do przejścia, a raczej produkt na kilkanaście godzin zabawy.

[ad]

PoczątkowoDubbed Julius Styles: The International ma się pojawić na iPhone, ale są również plany, aby wypuścić tytuł na Xboxa 360, PlayStation 3 oraz Google Android.

Gra ma zadebiutować w czerwcu 2011 roku.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *