Home Newsy Znane są już dokładne wymiary iPhone’a 7s oraz 7s Plus
Znane są już dokładne wymiary iPhone’a 7s oraz 7s Plus
0

Znane są już dokładne wymiary iPhone’a 7s oraz 7s Plus

0

Przed premierą nowych modeli jabłkowego smartfona wiadomo już o nich całkiem sporo. Apple we wrześniu (prawdopodobnie 12 września) zaprezentuje trzy odsłony iPhone’a, z którym dwie będą kontynuacją konstrukcyjną obecnych wersji, a trzecie urządzenie ewoluuje w kwestiach designu. Wraz z kodem jabłkowego oprogramowania wyciekło również wiele informacji dotyczących specyfikacji technicznej.

Ostatnie raporty zaś potwierdzają doniesienia o gabarytach każdego z bohaterów nadchodzącej konferencji. Modele 7s oraz 7s Plus mają być podobnych rozmiarów co poprzednicy. Jak zauważa jednak serwis TechnoBuffalo tegoroczne odsłony będą niezauważalnie dłuższe i szersze, a to za sprawą cewki odpowiedzialnej za ładowanie indukcyjne, która znajdzie się we wnętrzu smartfonów.

Za nieco większe rozmiary może być odpowiedzialna również szklana obudowa, którą charakteryzować mają się nadchodzące urządzenia. Różnice w gabarytach jednak będą ciężko dostrzegalne gołym okiem, choć o wykorzystaniu dopasowanych etui z poprzednich modeli jabłkowej słuchawki będzie można zapomnieć.

Flagowiec od Apple, czyli iPhone 8 wielkością ma być zbliżony do modelu z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Źródło: TechnoBuffalo

 

Znane są już dokładne wymiary iPhone’a 7s oraz 7s Plus

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)