0

Znamy ceny iPad’a w USA!

0
apple-creation-0374-rm-eng
Znamy ceny najnowszego urządzenia Apple – mobilnego tabletu iPad. Urządzenie będzie dostępne w aż 6 wariantach, różniących się od siebie wielkością pamięci oraz wbudowanymi modułami kontaktu z siecią.

iPad dostępny będzie w dwóch wersjach – wersji z wbudowanym jedynie modułem bezprzewodowego internetu WLAN, oraz z dodatkowo wbudowanym modułem sieci komórkowej 3G. Ten pierwszy w sklepach pojawi się już na początku marca. Niestety na tablet, który będzie nam umożliwiał serfowanie po sieci przez łacza sieci komórkowej, będzie trzeba poczekać aż 3 miesiące. Do tego czasu warto się zastanowić która konfiguracja tabletu będzie dla nas najodpowiedniejsza. Do wyboru prócz metody połączenia z Internetem, mamy także aż trzy wersje pamięciowe tabletu – 16, 32 oraz 64 gigabajty. Poniżej przedstawiamy ceny wszystkich modeli.

apple-creation-0378-rm-eng

Oczywiście są to ceny dla klientów z USA. Zanim tablet trafi do naszych sklepów, minie pewnie tak jak w przypadku telefonu iPhone, co najmniej pół roku, jak nie więcej. Możemy się jednak spodziewać niekontrolowanej dostawcy zza oceanu, tym bardziej że nawet tablet wyposażony w moduł sieci komórkowej, będzie pozbawiony jakiejkolwiek blokady sieciowej. Będzie wiec można korzystać z niego z dowolnej sieci komórkowej na całym świecie.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *