Home Newsy Znakomita sprzedaż iPhone’a X i 8 Plus
Znakomita sprzedaż iPhone’a X i 8 Plus
0

Znakomita sprzedaż iPhone’a X i 8 Plus

0

Jesteśmy już po oficjalnej premierze rynkowej iPhone’a X, a w sieci pojawiają się kolejne już analizy związane ze sprzedażą tegorocznych modeli jabłkowej słuchawki. Okazuje się, że największym zainteresowaniem po flagowcu cieszy się model 8 Plus mocno wyprzedzając w statystykach wersję z ekranem o przekątnej 4,7 cala.

Popyt na iPhone’a X jest naprawdę spory i jak sądzi analityk Ming Chi Kuo nie zmieni się on w kolejnym kwartale. Urządzenie nadal będzie rozchwytywane, a drugie miejsce na liście niezmiennie zajmować ma iPhone 8 Plus. W najnowszym raporcie firmy KGI Securities popartym danymi pochodzącymi od dostawców Apple kalifornijska firma ma zwiększyć produkcję modeli X i 8 Plus, by zaspokoić zapotrzebowanie na rynku.

W tym kwartale Apple ma wyprodukować 25-27 mln sztuk iPhone’a X, a w przyszłym kwartale produkcja zostanie zdaniem analityka zwiększona o 35-45 %. Sytuacja ciekawie wygląda w przypadku odsłony 8 Plus, gdzie model ten dosłownie pożera wersję 8 z ekranem o rozmiarze 4,7 cala. W związku z tym produkcja mniejszego modelu ma być zmniejszona nawet o 50 – 60 %. Takie działanie co zrozumiałe pozwoli zwiększyć moce produkcyjne dwóch pozostałych modeli.

Źródło: MacRumors

 

Znakomita sprzedaż iPhone’a X i 8 Plus

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)