Home Newsy Zmiany w szóstej becie OS X Yosemite
Zmiany w szóstej becie OS X Yosemite
0

Zmiany w szóstej becie OS X Yosemite

0
Ikona

Wszyscy zainteresowani użytkownicy zarejestrowani w płatnym programie deweloperskim od wczoraj mogą testować szóstą już odsłonę beta oprgramowania stacjonarnego.

Równo dwa tygodnie po poprzedniej aktualizacji do Mac App Store zagościł kolejny update dedykowany plaformie OS X Yosemite. Paczka aktualizacyjna nie jest jednak dostępna dla testerów funkcjonujących w obszarze usługi Beta Seed. Osoby, które w ramach tego programu załapały się na testy powinni mieć świadomość, iż wersja ich oprogramowaniania nie będzie cieszyła się takim wsparciem jak odsłona dedykowana pełnoprawnemu programiście.

Apple postanowiło wprowadzić kilka drobnych zmian w intefejsie OS X Yosemite beta 6, a także wyeliminować niektóre z wychwyconych wcześniej błędów. Kosmetyki wizualnej doczekały się niektóre z ikon Preferencji Systemowych jak również wskaźnik poziomu naładowania baterii mieszcący się w pasku menu. Na pokładzie tejże odsłony znaleźć można także całkiem nowe tapety.

Aktualizacja dostępna jest w zakładce Uaktualnienia sklepu Mac App Store. Oficjalna wersja OS X Yosemite ma pojawić się w październiku tego roku.

Źródło: Apple

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)