Home Newsy Zmiana webowego podglądu aplikacji z App Store i Mac App Store
Zmiana webowego podglądu aplikacji z App Store i Mac App Store
0

Zmiana webowego podglądu aplikacji z App Store i Mac App Store

0

Pod koniec tego tygodnia Apple dokonało małej lecz cieszącej oko zmiany unifikując wygląd webowego podglądu aplikacji pochodzących z App Store oraz Mac App Store z interfejsem znanym z obu sklepów. Już od dawna opis programów dla platform iOS i macOS dostępny jest z poziomu przeglądarki internetowej jednak do tej pory strona wizualna tego miejsca mocno odstawała od designu jaki narzucił system iOS 11.

Zmieniło się to właśnie pod koniec ubiegającego tygodnia kiedy to Apple zunifikowało wygląd webowego podglądu oprogramowania. Aktualnie szata graficzna zawartości linku prowadzącego do aplikacji do złudzenia przypomina interfejs sklepu App Store lub Mac App Store, gdzie w górnej części panelu znajduje się ikona aplikacji wraz z oceną użytkowników oraz informacja o kompatybilności z jabłkowym sprzętem.

Nieco niżej mamy dostęp do recenzji użytkowników, które widoczne są w kartach przesuwnych poziomo tak jak ma to miejsce w App Store systemu iOS 11. Zrzuty ekranu programów posiadają także charakterystyczne zaokrąglone rogi, a całość uzupełniają odnośniki do strony dewelopera, czy wsparcia technicznego.

Źródło: Apple

 

Zmiana webowego podglądu aplikacji z App Store i Mac App Store

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *