Home Newsy Zmiana godziny rozpoczęcia przedsprzedaży iPhone’a X w Polsce
Zmiana godziny rozpoczęcia przedsprzedaży iPhone’a X w Polsce
0

Zmiana godziny rozpoczęcia przedsprzedaży iPhone’a X w Polsce

0

Zgodnie z informacjami jakie kilkanaście dni temu zaserwowała nam strona sklepu internetowego Apple przedsprzedaż iPhone’a X miała rozpocząć się 27 października o godzinie 8:01. Nikt jednak nie spostrzegł, że to trochę nietypowy czas jak na oficjalne zbieranie zamówień przed debiutem rynkowym produktów Apple.

Zazwyczaj bowiem pre-order konkretnego produktu rozpoczyna się o godzinie 9:00 czasu polskiego, przynajmniej tak było w przeszłości. Aktualnie w internetowym Apple Store na stronie poświęconej iPhone X zaszły zmiany przesuwające termin o godzinę w przód. Przedsprzedaż flagowca zatem ma rozpocząć się o 9:01.

Czy wcześniejsza informacja była błędem, czy też fakt ma szersze podłoże? Wiadomo, iż premierze rynkowej iPhone’a X mają towarzyszyć problemy z dostępnością. Kto pierwszy, ten lepszy. Liczą się zatem pierwsze sekundy od zakupu smartfona dnia 3 listopada. Rozkojarzeni poczekają pewnie na realizację zamówienia wystarczająco długo, by przejść do stanu obgryzania paznokci. Z niecierpliwości oczywiście. To jak? Nastawiamy budzenie na 8, czy 9?

Źródło: ThinkApple

 

Zmiana godziny rozpoczęcia przedsprzedaży iPhone’a X w Polsce

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)